O nás

VÍTEJTE V HOTELU ANTÝGL NA ŠUMAVĚHotel & Restaurace

Hotel Antýgl provozujeme od dubna roku 2019 a věříme, že naše služby Vás přesvědčí, abyste nás navštívili, ať již jako hosté hotelu nebo jen z procházky na posezení s občerstvením.

Hotel Antýgl

Hotel disponuje 9 pokoji vybavenými vlastním sociálním zařízením a 2 pokoji s vlastním sociálním zařízením na patře. Televize na pokoj jsou na vyžádání zdarma. V letním období je k dispozici kolárna, která se v zimě změní na úschovnu lyží. Parkování na našem parkovišti je pro hosty hotelu zdarma.

Restaurace Antýgl

Restaurace nabízí výběr z tradiční domácí české kuchyně. Široká nabídku nápojů, domácích limonád a perfektně ošetřeného piva Platan a Pilsner Urquell. Kapacita restaurace je 42 míst. V letním období je hojně návštěvníky užívána venkovní terasa, která společně s malou terasou tvoří klidné posezení obklopené šumavskou přírodou. V chladnějších dnech naopak uvítáte vnitřní posezení s velkým krbem, který Vás zahřeje v mrazivých dnech.

Okolí řeky Vydry

Hotel se nalézá nad řekou Vydrou v oblasti známé jako Antýgl. Místo je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty. Je to ideální místo pro celoroční dovolenou.

Služby hoteluPro všechny návštěvníky hotelu a restaurace Antýgl nabízíme

Parkování

Pro hosty hotelu je připraveno parkoviště pro naše návštěvníky.

Venkovní terasy

Klidné posezení na terasách s nádherným výhledem na okolní krajinu s řekou vydrou.

Domácí mazlíčci

V hotelu je možné se ubytovat s domácími mazlíčky.