Přehled pokojů k ubytování

Horský Hotel Antýgl je rodinný hotel, který poskytuje celoroční ubytování na Šumavě v Srní oblasti zvané Antýgl. Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký. Kapacita ubytování je 40 osob. Na všech pokojích jsou k dispozici ručníky, osušky a mýdlo.

Nabídka pokojů

Hotel Antýgl nabízí ubytování ve 2 až 5lůžkových pokojích. K dispozici jsou tyto pokoje

1. patro
vybavení: TV, sprchy a WC na patře
3× 3lůžkový pokoj
3× 4lůžkový pokoj
1× rodinný pokoj pro 5 osob (2 pokoje s vlastním vstupem 3lůžkový + 2lůžkový s WC a sprchovým koutem na pokoji)

2. patro
vybavení: TV, sprchový kout, WC
3× 2lůžkový pokoj
1× 3lůžkový pokoj
1× 4lůžkový pokoj
1× rodinný pokoj pro 5 osob (2 pokoje s vlastním vstupem 3lůžkový + 2lůžkový)

Informace pro hosty

Ceny ubytování od 580 Kč na osobu a noc se snídaní. Aktuální ceník naleznete ZDE.
Pozdní odhlášení z hotelu (late check-out) dle obsazenosti 200 Kč/osoba, 100 Kč/dítě.
V ceně pokoje je zahrnuto: bohatá snídaně podávaná formou bufetu, DPH, parkování pro jedno vozidlo a WI-FI (ve společných prostorech a restauraci).
Večeře pro ubytované hosty - je možno doobjednat dvouchodové menu 170 Kč dospělí (děti od 3 do 10-ti let 20% sleva), případná dietní opatření nahlaste při rezervaci.
Cena nezahrnuje městský poplatek 20 Kč dospělá osoba / den.
Sleva pro stálé hosty 5 %.
Doplatek pobytu při příjezdu v hotovosti.
Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na služby a lůžko v pokoji se dvěma platícími osobami.
Vychovaní domácí mazlíčci – po dohodě vstup povolen od 150 Kč na den dle velikosti, pokud zvíře způsobí škodu nebo znečištění pokoje, hostovi bude škoda a čištění naúčtována.

Záloha a garance pobytu

Každá rezervace bude potvrzena emailem „Potvrzením o rezervaci“, kde jsou uvedené tyto podmínky.

Záloha 50% splatná 14 dní po objednávce. Pokud nebude záloha uhrazena v termínu splatnosti, předběžná rezervace zaniká. U rezervací, které jsou poptávány méně než 7 dní před příjezdem, je vyžadovaná platba převodem na účet ve výši 100 % ceny celého pobytu (nutno zaslat potvrzení o platbě převodem e-mailem). Budeme vás kontaktovat a bude zaslána informace o přijetí zálohy/platby na pobyt.

Storno podmínky platné pro rezervace ubytování: 30 dní před příjezdem 0 % z pobytu; 29-16 dní před příjezdem 15 % z pobytu; 15-8 dní před příjezdem 50 % z pobytu; 0-7 dny před příjezdem, 100 % z pobytu. Storno podmínky hotelu Antýgl naleznete zde..

Hostovi bude zaslána faktura na storno.

Storno pobytu je akceptováno pouze písemnou formou.

Pokud nemůžete nastoupit, zálohu lze uchovat na pozdější pobyt dle dohody (max. 1x 6 měsíců od data příjezdu za aktuální ceny) – platí pouze u přímých rezervací. Při zkrácení rezervace nevzniká nárok na vrácení peněz za neodbydlené noci. Pobyt se hradí při příjezdu.

Úhrada pobytu zaměstnavatelem je možná. Objednávající zašle spolu s předběžnou rezervací adresu a identifikační údaje plátce (IČ, DIČ) , požadovaný text, který má být uveden ve faktuře a částku v Kč, kterou zaměstnavatel uhradí. Zálohová faktura bude zaslána e-mailem objednávajícímu případně přímo na e-mailovou adresu plátce, pokud objednávající zašle při objednávce. Po úhradě faktury bude e-mailem rezervace závazně potvrzena.

U plateb přes benefity nelze zrušit/vrátit již placenou zálohu, rezervaci je možno si pouze přesunout a vybrat jiný termín (dle obsazenosti hotelu), nelze také na tyto rezervace uplatňovat další slevy.

V případě pozdního příjezdu po 18:00 volejte na telefonní číslo +420 370 990 900, jinak může být váš pokoj přenechán dalším zájemcům.

Děkujeme za pochopení.

Pokoj s koupelnou a WC

Nabízíme 3-lůžkový pokoj s vlastní toaletou a koupelnou. Pokoj je umístěn ve 2. patře hotelu.

  • Manželská postel
  • Přistýlka
  • Sprcha

Pokoj velký

Nabízíme 4-lůžkový pokoj se společnými toaletami a koupelnou v 1. patře. Pokoj disponuje dvoulůžkovou postelí a palandou.

  • Manželská postel
  • Palandy

Malý pokoj

Jedná se o nejmenší z pokojů. Je navržen pro 2 osoby, se společnými toaletami a koupelnou na patře.

  • Manželská postel