Přehled pokojů k ubytování


Informace pro hosty

Ceny ubytování se snídaní od 650 Kč na osobu a noc.

Záloha a garance pobytu

Každá rezervace bude potvrzena e-mailem „Potvrzením o rezervaci“, kde jsou uvedené tyto podmínky.

Storno podmínky platné pro rezervace ubytování: 30 dní před příjezdem 0 % z pobytu; 29-16 dní před příjezdem 15 % z pobytu; 15-8 dní před příjezdem 50 % z pobytu; 0-7 dny před příjezdem, 100 % z pobytu.

Hostovi bude zaslána faktura na storno.

Storno pobytu je akceptováno pouze písemnou formou.

Pokud nemůžete nastoupit, zálohu lze uchovat na pozdější pobyt dle dohody (max. 1x 6 měsíců od data příjezdu za aktuální ceny) – platí pouze u přímých rezervací. Při zkrácení rezervace nevzniká nárok na vrácení peněz za neodbydlené noci. Pobyt se hradí při příjezdu.

U plateb přes benefity nelze zrušit/vrátit již placenou zálohu, rezervaci je možno si pouze přesunout a vybrat jiný termín (dle obsazenosti hotelu), nelze také na tyto rezervace uplatňovat další slevy.

V případě pozdního příjezdu po 19:00 volejte na telefonní číslo +420 376 ___ ___, jinak může být váš pokoj přenechán dalším zájemcům.

Děkujeme za pochopení.

Pokoj s koupelnou a WC

Nabízíme 4-lůžkový pokoj s vlastní toaletou a koupelnou. Pokoj je umístěn ve 2. patře hotelu.

  • Manželská postel
  • Přistýlka
  • Sprcha

Velký pokoj

Nabízíme 4-lůžkový pokoj s uzamčenou toaletou a koupelnou (pouze pro tento pokoj) v 1. patře. Pokoj disponuje dvoulůžkovou postelí a palandou.

  • Manželská postel
  • Palandy

Malý pokoj

Pokoj pro 3 osoby s nádherným výhledem do údolí na řeku Vydru. Pokoj má uzamčenou toaletu a koupelnu (pouze pro tento pokoj) na patře.

  • Manželská postel