Přehled pokojů k ubytování

Horský Hotel Antýgl je rodinný penzion, který poskytuje celoroční ubytování na Šumavě v Srní oblasti zvané Antýgl. Celý penzion včetně pokojů je nekuřácký. Kapacita ubytování je 37 osob. Na všech pokojích jsou k dispozici ručníky, osušky a mýdlo.

Nabídka pokojů

Hotel Antýgl nabízí ubytování ve 2 až 5lůžkových pokojích. K dispozici jsou tyto pokoje

1. patro
Sprchy a WC na patře (koupelna a wc je uzamčeno zvlášť pro každý pokoj)
1× 3lůžkový pokoj
1× 4lůžkový pokoj
1× rodinný pokoj pro 5 osob (2 pokoje s vlastním vstupem 3lůžkový + 2lůžkový s WC a sprchovým koutem na pokoji)

2. patro
Pokoje se sprchovým koutem a WC na pokoji
3× 2lůžkový pokoj
1× 3lůžkový pokoj
1× 4lůžkový pokoj
1× rodinný pokoj pro 5 osob (2 pokoje s vlastním vstupem 3lůžkový + 2lůžkový)

Informace pro hosty

Ceny ubytování se snídaní od 630 Kč na osobu a noc. Aktuální ceník naleznete ZDE.
Pozdní odhlášení z hotelu (late check-out) dle obsazenosti 200 Kč/osoba, 100 Kč/dítě.
V ceně pokoje je zahrnuto: snídaně, DPH, parkování pro jedno vozidlo.
Snídaně servírujeme formou bufetu nebo kontinentálně (dle obsazenosti hotelu).
Cena ubytování nezahrnuje městský poplatek 20 Kč dospělá osoba / den.
Sleva pro stálé hosty.
Doplatek pobytu se hradí při příjezdu v hotovosti.
Děti do 1,9 let zdarma bez nároku na služby a lůžko v pokoji se dvěma platícími osobami.
Vychovaní domácí mazlíčci – po dohodě vstup povolen od 150 Kč na den, pokud zvíře způsobí škodu nebo znečištění pokoje, bude hostovi škoda a čištění naúčtováno.
V našem penzionu je minimální signál mobilních operátorů. Wi-fi je zdarma a k dispozici pouze v restauraci a společenské hale. Díky své vyjímečné poloze v srdci šumavských lesů nelze zajistit kvalitní internetové připojení. Zdánlivá nevýhoda, nepokrytí našeho údolí signálem mobilních operátorů, je ve skutečnosti obrovskou devizou. Ubývá bílých míst nedotčených operátory, v dnešní přetechnizované době je absence signálu i raritou.

Záloha a garance pobytu

Každá rezervace bude potvrzena e-mailem „Potvrzením o rezervaci“, kde jsou uvedené tyto podmínky.

Záloha 50% splatná do 14 dní po objednávce. Pokud nebude záloha uhrazena v termínu splatnosti, předběžná rezervace zaniká. U rezervací, které jsou poptávány méně než 7 dní před příjezdem, je vyžadovaná platba převodem na účet ve výši 100 % ceny celého pobytu (nutno zaslat potvrzení o platbě převodem e-mailem). Budeme vás kontaktovat a bude zaslána informace o přijetí zálohy/platby na pobyt.

Storno podmínky platné pro rezervace ubytování: 30 dní před příjezdem 0 % z pobytu; 29-16 dní před příjezdem 15 % z pobytu; 15-8 dní před příjezdem 50 % z pobytu; 0-7 dny před příjezdem, 100 % z pobytu. Storno podmínky hotelu Antýgl naleznete zde..

Hostovi bude zaslána faktura na storno.

Storno pobytu je akceptováno pouze písemnou formou.

Pokud nemůžete nastoupit, zálohu lze uchovat na pozdější pobyt dle dohody (max. 1x 6 měsíců od data příjezdu za aktuální ceny) – platí pouze u přímých rezervací. Při zkrácení rezervace nevzniká nárok na vrácení peněz za neodbydlené noci. Pobyt se hradí při příjezdu.

Úhrada pobytu zaměstnavatelem je možná. Objednávající zašle spolu s předběžnou rezervací adresu a identifikační údaje plátce (IČ, DIČ) , požadovaný text, který má být uveden ve faktuře a částku v Kč, kterou zaměstnavatel uhradí. Zálohová faktura bude zaslána e-mailem objednávajícímu případně přímo na e-mailovou adresu plátce, pokud objednávající zašle při objednávce. Po úhradě faktury bude e-mailem rezervace závazně potvrzena.

U plateb přes benefity nelze zrušit/vrátit již placenou zálohu, rezervaci je možno si pouze přesunout a vybrat jiný termín (dle obsazenosti hotelu), nelze také na tyto rezervace uplatňovat další slevy.

V případě pozdního příjezdu po 19:00 volejte na telefonní číslo +420 370 990 900, jinak může být váš pokoj přenechán dalším zájemcům.

Děkujeme za pochopení.

Pokoj s koupelnou a WC

Nabízíme 4-lůžkový pokoj s vlastní toaletou a koupelnou. Pokoj je umístěn ve 2. patře hotelu.

  • Manželská postel
  • Přistýlka
  • Sprcha

Velký pokoj

Nabízíme 4-lůžkový pokoj s uzamčenou toaletou a koupelnou (pouze pro tento pokoj) v 1. patře. Pokoj disponuje dvoulůžkovou postelí a palandou.

  • Manželská postel
  • Palandy

Malý pokoj

Pokoj pro 3 osoby s nádherným výhledem do údolí na řeku Vydru. Pokoj má uzamčenou toaletu a koupelnu (pouze pro tento pokoj) na patře.

  • Manželská postel